hakkımızda

Mimarlık için ilham

Ürün yelpazemiz, gelişen trendlere ve müşteri tercihlerine uygun farklı tasarımlara sahip çeşitliliği ile karakterizedir. Kullanıcı konforu ve memnuniyeti için en uygun kombinasyonu sağladığımızdan emin olarak malzeme seçimimizde titiz davranıyoruz.

Uluslararası standartları korumak için ürünlerimiz, güvenli ve emniyetli sevkiyat sağlamak için çift oluklu mukavva, hava kabarcığı naylonu, ince naylon ve üç katmanlı paketleme ve etiketleme sistemini içeren kapsamlı bir paketleme sürecinden geçer.

Minimal Design

Şirketimiz bünyesinde, zamanında teslimat ve dakikliği ön planda tutarak ticari ortaklarımıza ürün desteği ve satış sonrası hizmet sunmak için özel bir SSH birimi kurduk.

Kalite politikamız, değişen beklentilere uyum sağlamaya ve hızlı tempolu bir dünyada kullanıcı memnuniyetini garanti altına almak için belirlenmiş kalite yönetimi ilkelerine uygun olarak ürün kalitesini sürekli izlemeye dayanmaktadır.

En iyi malzeme

Tanıttığımız her yeni ürün, geliştirmek ve yenilik yapmak için bir motivasyon kaynağı olarak hizmet ediyor. İlerledikçe firmamız ürün yelpazemizi genişleterek sektörde güvenilir ve tercih edilen statüsünü korumayı ilke edinmiştir.

Bu yaklaşımı göz önünde bulundurarak PİKAVİA MOBİLYA, yatak odası ve yemek odası mobilyalarının yanı sıra koltuk takımlarının tasarım ve üretiminde güvenilir ve tamamlayıcı bir sağlayıcı olarak kendini kanıtlamış ve başarısıyla tanınmıştır.

Atelier-Guibert